L.K.S. Wel Lidzbark - strona oficjalna

Jakie miejsce Wel zajmnie w rundzie jesiennej 2014/15

pon.

07-2018

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Romek.F 131
2. putek92 107
3. korustomek 104
4. Bartek094 102
5. Shoutgan24 101
6. slavko19 94
7. kibicwel11 92
8. schalke04 59
9. Strunx 56
10. grzesztof93 40

performance24.pl

442 Performance

AGG V edycja

• autor: Przemek Chojnowski, 2014-11-14 22:57

Po ponad dziewięciu miesiącach oczekiwania powraca AGG Liga! Niestety w tym roku zawiodła frekwencja. Do Ligi przystąpi tylko 11 drużyn. Początkowo miało być ich 13, ale z niewiadomych względów wycofały się dwie drużyny : Katalończycy Działdowo i BWB. Niemiłą niespodzianką jest wycofanie się „Niebiesko-Białych” ponieważ zachwycali Oni nas swoją grą w ostatnich III edycjach Ligi, co roku plasując się w czołówce. Nie mniej jednak Liga zapowiada się emocjonująco. Z 11 drużyn, 9 jest dobrze znana kibicom. Ciekawostką jest powrót do Ligi drużyny DigooArti, która tym razem nie połączyła się z Las Wegas. Drużyny przeprowadziły wiele personalnych zmian, co sprawi, że poziom Ligi może być bardzo wysoki. Poniżej, w kilku zdaniach wprowadzenie do każdego ze spotkań.

Więcej w rozwinięciu

Va Banque – Amok. Drużyna Va Banque w tym roku personalnie jest dużo mocniejsza niż w tamtym sezonie. Do drużyny dołączyło dwóch V-ce mistrzów poprzedniej edycji, a także jeden z najlepszych bramkarzy poprzedniej edycji. Amok również wzmocnił skład, jednak jak to mają w zwyczaju, drużyna w większości składa się z Juniorów Welu. Faworytem wydaje się być Amok, ale wiemy, jak to bywa na początku rozgrywek. Wszystko się może zdarzyć. Nie mniej jednak, mimo że gram w Va Banque, stawiam na nieznaczne zwycięstwo Amoku.

Młodziaki – Las Wegas. Młodziaki to zupełnie nieznana nikomu drużyna, ale zapewne z ambicjami by zamieszać w Lidze. Las Wegas mimo odejścia swojego najlepszego zawodnika wzmocniło się dwoma zawodnikami aktualnego Mistrza AGG Ligi i to oni mogą namieszać w tym roku, tym bardziej, że jest to ekipa „zaprzyjaźniona” z halą. Mimo, że nie znam potencjału Młodziaków stawiam na pewne zwycięstwo Las Wegas.

Bad Boys – Iskra Kozilas. Dwie doskonale znane wszystkim drużyny, które od kilku lat występują w AGG Lidze. Bad Boys po 4 latach „posuchy” wkońcu zdobyli upragniony tytuł. W tym roku nie zmienili radykalnie składu, ale jak to się mówi „zwycięskiego składu się nie zmienia”. Mimo, że to Bad Boys’i są zdecydowanym faworytem spotkania, to nie można lekceważyć Iskry, która już kilkukrotnie pokazała, że nie boi się wymiany ciosów z tymi „wielkimi” Stawiam na zwycięstwo Bad Boys, ale wydaje mi się, że Iskra coś strzeli.

Starsi Panowie – Jagodziński. Drużyna Starszych Panów od lat gra w niezmienionym składzie i z roku na rok ich gra coraz bardziej się podoba. Zapewne tak będzie także w tym roku. Doświadczenie i zgranie drużyny może sprawić, że Starsi podobnie jak w tamtym roku mogą zajść naprawdę wysoko, a kondycji może im pozazdrościć niejeden 20-latek. Jagodziński to druga drużyna, która debiutuje w AGG Lidze, i nie wiadomo czego się po nich spodziewać, nie mniej jednak stawiam na pewne zwycięstwo Starszych Panów odniesione w ładnym stylu.

Scandia – CHG. Dwie młode drużyny z ambicjami. Scandia niepocieszona po braku awansu do Superpucharu i CHG, które mimo potencjału zakończyło Ligę na niskim, 12 miejscu. W tamtym sezonie nieznacznie lepsza była Scandia, co sprawia, że ten mecz ma dodatkowy smaczek. CHG wzmocnione dwoma naprawdę świetnymi zawodnikami będzie chciało wkońcu liczyć się w walce o czołowe lokaty, ale Scandia na pewno im tego nie ułatwi, gdyż ta drużyna z roku na rok robi postępy. Ciężko wytypować zwycięzcę, także po dobrym meczu stawiam na remis.

autor: ~K7 2014-11-15 13:22:16

avatar no to ja wam powiem,że VA BANGUE WYGRA :)

autor: ~Jan Paweł II 2014-11-15 16:43:34

avatar sam nie wiem kto wygra

autor: ~janek 2014-12-05 14:02:55

avatar Va Bangue nie... raczej Va Banque szyderco posrany :-)

autor: ksmroczno 2015-01-23 20:18:53

Profil ksmroczno w Futbolowo Proponujemy sparing KS Mroczno

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wel LidzbarkRol.Ko Konojady
Wel Lidzbark 1:4 Rol.Ko Konojady
2014-07-23, 18:00:00
    relacja »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wicher Gwiżdziny 1:2 Wel Lidzbark
Wkra Żuromin 3:3 Wel Lidzbark
Wel Lidzbark 1:4 Rol.Ko Konojady
Wel Lidzbark Grunwald Gierzwałd
GKS Wikielec Wel Lidzbark
Wel Lidzbark Unia Susz

Olimpia II Elbląg - Unia Susz
Start Nidzica - GKS Stawiguda
Grunwald Gierzwałd - Szeląg Kormoran Zwierzewo
Wel Lidzbark - Polonia Iłowo
Radomniak Radomno - Ewingi Zalewo
Tęcza Miłomłyn - Fortuna Gągławki
Orzeł Janowiec Kościelny - Syrena Spomlek Młynary
Zalew Frombork - Concordia II Elbląg

Iskra Narzym - Wel Lidzbark (0 : 2) 16.08.2013
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zczuba.tv

dwadozera.pl